Oris Dental – Karakterdesign – animasjonsfilm av Parabel
Oris Dental

Karakterdesign

Karakterdesign

ÅR

ÅR

2024

2024

PRODUKSJON

PRODUKSJON

Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign

Vi har laget en helt ny gjeng med figurer for Oris Dental, hver med sin egen personlighet og stil. De er speilbilder av vanlige folk, med særheter og historier som gjør tannhelse lettere å kjenne seg igjen i — og litt morsommere.

Vi har laget en helt ny gjeng med figurer for Oris Dental, hver med sin egen personlighet og stil. De er speilbilder av vanlige folk, med særheter og historier som gjør tannhelse lettere å kjenne seg igjen i — og litt morsommere.

Filmen for Oris Dental vist på enheter
Nøkkelbilder fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – KarakterdesignStillbilde fra Oris Dental – KarakterdesignStillbilde fra Oris Dental – KarakterdesignStillbilde fra Oris Dental – KarakterdesignStillbilde fra Oris Dental – KarakterdesignStillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Stillbilde fra Oris Dental – KarakterdesignStillbilde fra Oris Dental – KarakterdesignStillbilde fra Oris Dental – KarakterdesignStillbilde fra Oris Dental – KarakterdesignStillbilde fra Oris Dental – KarakterdesignStillbilde fra Oris Dental – Karakterdesign
Bak kulissene på Oris Dental – Karakterdesign